Jak doładować PayPala?

6.6.2023 23:33  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Reszta

PayPal to wyjątkowa usługa, która zapewnia szybszy i bezpieczniejszy sposób wysyłania i odbierania pieniędzy. Możesz go używać do dokonywania płatności w interfejsie internetowym i oferuje możliwość otwarcia konta firmowego.

Usługa PayPal umożliwia przeprowadzanie transakcji w kraju i za granicą. Działa na podobnej zasadzie jak konto bankowe. Możesz doładować konto PayPal i używać go do płacenia za usługi lub przeprowadzania transakcji. Ułatwia płatności, eliminując konieczność wprowadzania szczegółowych informacji finansowych za każdym razem. Paypal to świetna usługa umożliwiająca zakupy za pośrednictwem różnych zagranicznych witryn na całym świecie w 202 krajach z 21 różnymi walutami.

Usługa oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa, który obejmuje szyfrowanie danych i technologię zapobiegającą oszustwom. Elastyczne opcje, takie jak powiązanie z kartą kredytową lub debetową lub kupowanie z wyprzedzeniem i płacenie później. Zapewnia również wygodną obsługę, taką jak możliwość wysyłania pieniędzy w dowolnym miejscu i czasie za pomocą prostych czynności. PayPal jest dostępny dla wszystkich — osób fizycznych, firm, partnerów i programistów. Jest zintegrowany z wieloma serwisami sprzedażowymi, które umożliwiają dokonanie szybkiego i bezpiecznego zakupu.

W artykule wyjaśnimy, jak doładować PayPal, a tym samym jak wpłacić pieniądze do usługi za pomocą kilku opcji, aby mieć wystarczającą ilość środków, gdy ich potrzebujesz.

Jak doładować konto PayPal?

Ważne jest, aby powiedzieć, że jeśli masz konto bankowe lub kartę debetową powiązaną z kontem PayPal, posiadanie środków na koncie PayPal nie jest konieczne. Mimo to możesz robić zakupy online, a pieniądze zostaną pobrane bezpośrednio z Twojego konta bankowego. Ale jak postępować, jeśli chcesz przelać pieniądze do PayPal?


Istnieje kilka różnych sposobów dodawania pieniędzy do salda PayPal. Poniżej szczegółowo opiszemy te metody.

Jak wysłać pieniądze z konta PayPal?

Zanim wyjaśnimy procedurę, ważne jest, aby powiedzieć, co następuje. Obecnie nie ma możliwości przesłania pieniędzy z karty debetowej lub kredytowej na konto PayPal, chociaż ta opcja była obsługiwana do niedawna. Dzisiaj musisz połączyć swoje konto z kontem PayPal, aby dokonywać transakcji. Jak więc doładować PayPal kartą?

Wskazówka: PayPal zaleca powiązanie konta bankowego z kontem PayPal, aby można było szybko i łatwo dokonywać płatności. Możesz szybko wysłać pieniądze znajomym lub opłacić niezbędne usługi i wydatki.

Jak przesłać pieniądze z konta bankowego na osobiste konto PayPal?

Chcesz dodać pieniądze z konta bankowego do usługi PayPal, ale nie wiesz, jak to zrobić? Możliwe jest doładowanie konta PayPal ze swojego konta, ale najpierw musisz zweryfikować swoje konto bankowe. Z pomocą krótkiego poradnika odpowiemy jak przelać pieniądze z konta bankowego na konto Paypal. Pamiętaj, że weryfikacja tego procesu może potrwać kilka dni.

 • 1. Zaloguj się do swojego konta PayPal i wybierz „Dodaj kartę lub konto” na stronie głównej.
 • 2. Wybierz opcję: „Dodaj konto bankowe”.
 • 3. Uzupełnij niezbędne informacje - wpisz IBAN i potwierdź wybór.
 • 4. Następnie musisz zweryfikować zapisany w ten sposób numer konta.
 • 5. Po tym kroku nastąpi test weryfikacyjny. PayPal wyśle ​​dwie płatności na Twoje konto, które następnie odbierze. Za kilka dni PayPal poprosi Cię o podanie kwoty tych kwot. Po ich wprowadzeniu pomyślnie zweryfikujesz konto. Alternatywnie, po połączeniu Twojej karty z PayPal, Twój bank może również wymagać przeprowadzenia procesu weryfikacji 3D Secure lub weryfikacji biometrycznej w celu zachowania maksymalnego bezpieczeństwa danych.

Przelew pieniężny z konta bankowego do PayPal

Jeśli masz zweryfikowaną kartę bankową, możesz doładować konto PayPal za pośrednictwem swojego konta bankowego. Możesz dodać pieniądze do salda konta PayPal, dokonując elektronicznego przelewu środków ze swojego konta bankowego. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

 • 1. Zaloguj się na swoje konto PayPal.
 • 2. Przejdź do „Portfela”.
 • 3. Wybierz krok: „Przelej pieniądze”.
 • 4. Wybierz „Dodaj pieniądze do salda”.
 • 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wprowadzić dane bankowe. Wybierz swój bank i kwotę, którą chcesz przelać.
 • 6. Po prostu kliknij „Dodaj”.

Jakie są opłaty za doładowanie konta PayPal?

W przypadku płatności krajowych na terenie Republiki Słowackiej nie musisz martwić się o opłaty, transakcje są bezpłatne. Ale jeśli przeprowadzasz transakcje poza granicami kraju, możesz spodziewać się pewnych opłat.

W przypadku transakcji handlowych obejmujących zakup, sprzedaż towarów i usług, wysyłanie i otrzymywanie datków na cele charytatywne, a także wszelkie inne transakcje komercyjne są płatne.

Jeżeli chodzi o wysyłanie i odbieranie płatności od znajomych lub znajomych, czyli tzw. „transakcja osobista” nie mająca wpływu na cele komercyjne, usługa jest bezpłatna, o ile płatność nie wiąże się z przewalutowaniem. Wysyłanie pieniędzy w ramach transakcji międzynarodowych podlega opłacie. Szczegółowe informacje na temat opłat można znaleźć tutaj.

Czy można doładować konto PayPal bez karty?

Jeśli chcesz dodać gotówkę do swojego konta PayPal, możesz to zrobić, jeśli posiadasz kartę do tej usługi. Jak przebiega cały proces? Użytkownicy systemu PayPal mogą ubiegać się o kartę gotówkową PayPal. Z kartą możesz przyjść do sprzedawcy uczestniczącego w programie, któremu przekazujesz gotówkę razem z kartą. Następnie przeprowadzi transakcję i wystawi potwierdzenie wpłaty. Aplikacja PayPal, którą możesz zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, powiadomi Cię o zmianach na Twoim koncie. Karta gotówkowa jest akceptowana w dziesiątkach tysięcy punktów sprzedaży detalicznej w Ameryce Północnej. Niektórzy sprzedawcy pobierają opłatę za wpłaty gotówkowe, a inni nie.

Kupując za granicą, zwykle płacisz wyższe kwoty za wysyłkę, w wyniku czego przesyłka może łatwo stać się droższa. Paypal jest znany z tego, że działa jako bardziej niezawodna alternatywa, zwłaszcza w przypadku zakupów z zagranicy.

Jak wysłać pieniądze do PayPal przez SMS?

Czy można wysyłać pieniądze SMS-em? Również pod tym względem PayPal jest bardzo innowacyjny. Pieniądze można przesyłać tylko SMS-em. Wybierz kontakt, do którego chcesz wysłać pieniądze, wprowadź wymaganą kwotę, a Portfel Google pomoże Ci z niezbędnymi transakcja. Po otrzymaniu wiadomości tekstowej z bezpiecznym linkiem odbiorca jest proszony o podanie numeru karty, a pieniądze trafiają na jego konto bankowe w ciągu kilku minut.

Aplikacja mobilna na smartfonie z systemem Android i iOS umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy ze smartfona . Możesz wysyłać pieniądze i sprawdzać saldo za pośrednictwem aplikacji.

Dlaczego warto wybrać PayPal?

ZALETY:

 • bezpieczne zakupy nie tylko w domu, ale także za granicą
 • traktowana prywatność danych
 • płatności bez udostępniania danych osobowych, takich jak numer konta
 • usługa jest dostępna dla wielu dużych i interesujących sprzedawców
 • nie musisz mieć pieniędzy na koncie, po prostu połącz je ze swoją kartą kredytową

Wnioski

Usługa PayPal oferuje atrakcyjną opcję szybkich i niezawodnych płatności w kraju i za granicą. W przypadku płatności krajowych usługa jest bezpłatna. Możesz go używać do natychmiastowego wysyłania pieniędzy znajomym i przyjaciołom, bez zbędnego czekania i opłat. Ponadto nie musisz mieć środków na koncie PayPal, aby płacić online. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć konto ze swoją kartą kredytową i możesz robić zakupy.

Andrej Nowak

Absolwent uczelni informatycznej, ma 6 lat doświadczenia w pisaniu artykułów technologicznych. Jego profesjonalne podejście i znakomita zdolność do wyjaśniania skomplikowanych tematów dostarczają czytelnikom klarownego i przydatnego spojrzenia na świat technologii cyfrowych.


Nowe programy

Grindr 24.6.0

Czat gejowski

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Amazon Shopping 28.11.2.100

Aplikacja mobilna do zakupów

Freeware

0 kB

Reddit 2024.22.1

Sieć społecznościowa w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Google Pay

Płatność telefonem

Freeware

0 kB

TheaeroClock 8.31

Zegar na komputer stacjonarny

Freeware

0 kB

Peel Remote Universal Smart TV 10.1

Pilot do telewizora w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Pokémon GO 0.315.1

Gra mobilna (Android, iPhone)

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

RarZilla Free Unrar 7.00

Wyodrębnianie plików RAR

Freeware

0 kB

Slots Max 1.0

Gra kasyno na komputer

Demo

0 kB

Dzwoni budzik 4.06

Budzik z własną melodią

Freeware

0 kB

Farmer´s Life 10

Gra komputerowa

Demo

0 kB

Goodgame Big Farm 1.0

Gra internetowa na PC

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Binary Viewer 6.17.1.08

Otwieranie plików w różnych formatach

Freeware

0 kB

Richard Burns Rally 1.0

Gra wyścigowa na PC

Demo

0 kB

Gramps 5.1.5

Program do tworzenia drzewa genealogicznego

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

inne nowe programy »

Nowe aktualizacje

Yawcam 0.8.0

Praca i działanie kamery internetowej

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Subtitle Edit 4.0.3

Montaż, tłumaczenie napisów do filmów

Freeware

0 kB

Seamonkey 2.53.18

Przeglądarka internetowa

Freeware

0 kB

TESCO Clubcard - Aplikacja 3.4.1

Moja karta klubowa TESCO na telefon komórkowy

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Aplikacja mobilna do inteligentnych i tańszych zakupów

Freeware

0 kB

Jedność COOP-u 3.8.3

Zniżki, promocje i ulotki dla telefonów komórkowych

Freeware

0 kB

Spotify

Słuchaj muzyki w Internecie

Ad-supported

0 kB

ZwCAD Professional 2008i

Program CAD kompatybilny z plikami AutoCAD

Trial

60 MB

GeoGebra 6.0.560.0

Program edukacyjno-dydaktyczny z zakresu matematyki i geometrii

Freeware

48,6 MB

Krokomierz do telefonu 1.1.2

Aplikacja do liczenia kroków i monitorowania kalorii

Freeware

0 kB

Wattpad

Sieć społecznościowa dla czytelników i autorów opowiadań

Freeware

0 kB

foodora PL 23.11.0

Zamawianie i dostawa jedzenia (aplikacja)

Freeware

0 kB

Python 3.10.2

Potężny język programowania.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizacja z komputerem i telefonem komórkowym

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikacja Mapy Google na Androida

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test wydajności komputera - wymagające graficznie gry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Wyszukaj zduplikowane lub podobne pliki

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Edycja / ulepszanie zdjęć selfie

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Szybka przeglądarka internetowa

Freeware

84,6 MB

więcej aktualizacji »

logo

11861 programy do pobrania za darmo

Ostatnia aktualizacja przed 4 dni

Košík

Reklama | Łączność |