Top 5 uniwersalnych aplikacji na inteligentne zegarki, które musisz mieć!

2.10.2023 8:09  | 
Andrej Nowak

Kategorie: Reszta

Inteligentne zegarki są praktyczną sprawą, jeśli jesteś aktywnym sportowcem lub po prostu chcesz mieć lepszy przegląd swoich zajęć sportowych. Mogą szczegółowo poinformować Cię o wynikach sportowych, śnie i ogólnym funkcjonowaniu organizmu. Wraz z różnymi uniwersalnymi zastosowaniami inteligentnych zegarków stają się one jeszcze bardziej praktyczne. Stanowią między innymi także świetny, estetyczny dodatek nie tylko do stroju sportowego, ale także casualowego.

Najlepsze aplikacje na inteligentne zegarki oferują potencjał wzbogacania i rozszerzania codziennych zadań, ale także upraszczania i wprowadzania innowacji do typowych zadań. Od czytania SMS-ów, odbierania połączeń, monitorowania snu lub reżimu picia.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 najlepszych aplikacji, które pomogą Ci zwiększyć produktywność i uzyskać dostęp do ważnych informacji, nawet jeśli nie masz pod ręką telefonu komórkowego.

1. ParKing & Find My Car

Czy kiedykolwiek straciłeś kontrolę nad tym, gdzie zaparkowałeś samochód? Zdarza się to dość często np. w zatłoczonym garażu, kiedy łatwo i szybko gubi się pomiędzy poszczególnymi piętrami a mnóstwem innych samochodów. ParKing (Andorid) i Find My Car (Apple Watch) to przydatne aplikacje, dzięki którym możesz zapomnieć o tym problemie. Za pomocą jednego kliknięcia zapisz lokalizację swojego miejsca parkingowego, a aplikacja poprowadzi Cię z powrotem do samochodu, gdziekolwiek się znajdujesz.

Jeśli parkowanie jest ograniczone czasowo, możesz ustawić powiadomienie, które przypomni Ci o zakończeniu parkowania. W ten sposób unikniesz nie tylko kary, ale i niepotrzebnego stresu. Jednocześnie możesz skonfigurować przegląd historii parkowania wszystkich poprzednich miejsc parkingowych. Aplikacja może przydać się między innymi także wtedy, gdy znajdziesz się w nowym miejscu, którego nie znasz.


Wystarczy pobrać aplikację na swój inteligentny zegarek, kliknąć małą ikonę samochodu i zapisać, gdzie zaparkowałeś. Kiedy nadejdzie czas wyjazdu, znajdziesz swój samochód na mapach Google i nawigujesz do jego dokładnej lokalizacji.

2. Mapy Google

Aby nigdy się nie zgubić i mieć każde miejsce w zasięgu ręki, zdecydowanie nie zapomnij o uniwersalnej aplikacji dla Twojego inteligentnego zegarka. Mapy Google dla zegarków są uproszczone w porównaniu z pełną aplikacją na smartfony. Ułatwi Ci poruszanie się w kosmosie, odnajdywanie atrakcji turystycznych na wakacjach czy lokalnych biznesów w Twoim mieście. Wystarczy umieścić pinezkę na miejscu docelowym i rozpocząć pełną nawigację w telefonie do punktu, do którego chcesz się udać.

3. Przypomnienie o piciu wody

Każdy z nas wie, że utrzymanie reżimu picia podczas wymagającego i chaotycznego dnia pracy może być wyzwaniem. Jeśli zapomnisz wypić wystarczającą ilość wody, ta aplikacja rozwiąże ten problem za Ciebie. Przypomnienie o napojeniu wody (Przypomnienie o napojeniu wody) poinformuje Cię o konieczności wypicia wody na czas. Tworzy dla Ciebie plan i informuje, ile wody musisz wypić, aby zachować nawodnienie. Możesz go używać do monitorowania dziennej ilości wypijanej wody, dzięki czemu będziesz mieć lepszy pogląd na to, ile litrów faktycznie wypiłeś.

Przypomnienie o wypiciu wody ma przypominać o konieczności picia wody w regularnych odstępach czasu oraz o przyjmowaniu optymalnej ilości wody w zależności od wzrostu i wagi. Jest więc małe prawdopodobieństwo, że przegapisz przypomnienie o konieczności wypicia wystarczającej ilości wody. Jest to idealna aplikacja dla tych, którzy zapominają pić odpowiednią ilość wody.

4. Sleep Cycle: Sleep Tracker

Każdy chce rozpocząć dzień bez poczucia zmęczenia i wyczerpania. Sleep Cycle to inteligentny budzik ze śledzeniem poszczególnych faz snu, z którym będziesz dobrze spać. Jednocześnie będziesz czuć się mniej zestresowany, bardziej energiczny i szczęśliwszy w ciągu dnia.

Istnieją inne powody, dla których aplikacja może okazać się przydatna. Budzi Cię w idealnym momencie dla Twojego organizmu, dzięki czemu nie czujesz zmęczenia. Jednocześnie pozwala śledzić i analizować Twój sen, podając wskazówki, jak poprawić swoje nawyki związane ze snem. Uśnie Cię przy dźwiękach spokojnej muzyki, która wprowadzi Cię w stan medytacyjny.

5. Bring! Grocery Shopping List

Znasz to uczucie, kiedy idziesz na zakupy spożywcze i zawsze kupujesz więcej, niż potrzebujesz? A może zapomniałeś o ważnych rzeczach i niepotrzebnie musisz ponownie wracać do sklepu? Zawsze jest to niepożądane. Bring to świetna aplikacja do tworzenia list zakupów, która umożliwia tworzenie szczegółowych list zakupów, a nawet udostępnianie ich z członkami rodziny.

Jeśli lubisz robić zakupy pod nadzorem, twórz, edytuj i udostępniaj swoją listę zakupów bezpośrednio na swoim inteligentnym zegarku.

Andrej Nowak

Absolwent uczelni informatycznej, ma 6 lat doświadczenia w pisaniu artykułów technologicznych. Jego profesjonalne podejście i znakomita zdolność do wyjaśniania skomplikowanych tematów dostarczają czytelnikom klarownego i przydatnego spojrzenia na świat technologii cyfrowych.


Nowe programy

Grindr 24.6.0

Czat gejowski

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Amazon Shopping 28.11.2.100

Aplikacja mobilna do zakupów

Freeware

0 kB

Reddit 2024.22.1

Sieć społecznościowa w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Google Pay

Płatność telefonem

Freeware

0 kB

TheaeroClock 8.31

Zegar na komputer stacjonarny

Freeware

0 kB

Peel Remote Universal Smart TV 10.1

Pilot do telewizora w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Pokémon GO 0.315.1

Gra mobilna (Android, iPhone)

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

RarZilla Free Unrar 7.00

Wyodrębnianie plików RAR

Freeware

0 kB

Slots Max 1.0

Gra kasyno na komputer

Demo

0 kB

Dzwoni budzik 4.06

Budzik z własną melodią

Freeware

0 kB

Farmer´s Life 10

Gra komputerowa

Demo

0 kB

Goodgame Big Farm 1.0

Gra internetowa na PC

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Binary Viewer 6.17.1.08

Otwieranie plików w różnych formatach

Freeware

0 kB

Richard Burns Rally 1.0

Gra wyścigowa na PC

Demo

0 kB

Gramps 5.1.5

Program do tworzenia drzewa genealogicznego

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

inne nowe programy »

Nowe aktualizacje

Yawcam 0.8.0

Praca i działanie kamery internetowej

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Subtitle Edit 4.0.3

Montaż, tłumaczenie napisów do filmów

Freeware

0 kB

Seamonkey 2.53.18

Przeglądarka internetowa

Freeware

0 kB

TESCO Clubcard - Aplikacja 3.4.1

Moja karta klubowa TESCO na telefon komórkowy

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Aplikacja mobilna do inteligentnych i tańszych zakupów

Freeware

0 kB

Jedność COOP-u 3.8.3

Zniżki, promocje i ulotki dla telefonów komórkowych

Freeware

0 kB

Spotify

Słuchaj muzyki w Internecie

Ad-supported

0 kB

ZwCAD Professional 2008i

Program CAD kompatybilny z plikami AutoCAD

Trial

60 MB

GeoGebra 6.0.560.0

Program edukacyjno-dydaktyczny z zakresu matematyki i geometrii

Freeware

48,6 MB

Krokomierz do telefonu 1.1.2

Aplikacja do liczenia kroków i monitorowania kalorii

Freeware

0 kB

Wattpad

Sieć społecznościowa dla czytelników i autorów opowiadań

Freeware

0 kB

foodora PL 23.11.0

Zamawianie i dostawa jedzenia (aplikacja)

Freeware

0 kB

Python 3.10.2

Potężny język programowania.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizacja z komputerem i telefonem komórkowym

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikacja Mapy Google na Androida

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test wydajności komputera - wymagające graficznie gry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Wyszukaj zduplikowane lub podobne pliki

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Edycja / ulepszanie zdjęć selfie

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Szybka przeglądarka internetowa

Freeware

84,6 MB

więcej aktualizacji »

logo

11861 programy do pobrania za darmo

Ostatnia aktualizacja przed 4 dni

Košík

Reklama | Łączność |