5 najlepszych darmowych aplikacji do nauki angielskiego

6.6.2023 23:35  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Mobilny

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma pod ręką telefon komórkowy, co czyni go idealnym narzędziem do nauki. Istnieje wiele aplikacji dostosowanych do nauki języka angielskiego, dlatego wybraliśmy dla Ciebie najlepsze darmowe aplikacje na rok 2022. Te aplikacje ułatwiają i ułatwiają naukę języka angielskiego w niemal każdej sytuacji, na przykład podczas podróży.

Angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, który chce płynniej mówić po angielsku, czy też chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, możesz skorzystać z oprogramowania do nauki języka angielskiego, które jest przydatnym narzędziem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów. To świetny sposób na szybką naukę języka angielskiego bez wydawania pieniędzy. Angielska aplikacja pomoże Ci w nauce angielskiego i wzbogaci Twoje słownictwo. Rzućmy okiem na 5 najlepszych angielskich aplikacji, które są bezpłatne.

1. DUOLINGO

Aplikację duolingo można zaliczyć do najlepszych darmowych aplikacji do nauki języka angielskiego, a także 22 innych języków obcych. Duolingo zyskało wielu użytkowników właśnie ze względu na zabawną formę nauki, jaką oferuje. Jest to aplikacja wykorzystująca system, który działa jak gra, ale w rzeczywistości jest użytecznym narzędziem do nauki. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł uczyć się słownictwa, gramatyki, wymowy poprzez krótkie lekcje z zabawnymi postaciami.

Sprawia, że ​​proces nauki języka obcego wydaje się bardzo prosty, nawet dla początkujących. Jeśli chcesz nauczyć się języka od podstaw, Duolingo jest dla Ciebie łatwym rozwiązaniem. Powtórzysz słowa, wyrażenia, zdania, ale możesz też poprawić swoje pisanie, mówienie i wzbogacić swoje słownictwo.

Jeśli szukasz bezpłatnej angielskiej aplikacji dla dzieci, Duolingo English może być rozwiązaniem dla Ciebie. Oczywiście aplikacja obejmuje wszystkie kategorie wiekowe, nie jest ograniczona wiekowo. Duolingo jest dostępne na Androida i iOS.


  Pobierz DUOLINGO na Androida — tutaj.
  Pobierz DUOLINGO na iPhone'a - tutaj.

2. WITAJ, ANGIELSKI

Jeśli korzystasz z Androida, być może zainteresuje Cię aplikacja Hello English. To nie jest zwykła aplikacja do nauki języków, z Hello English możesz ćwiczyć pisownię, mówienie i czytanie. Ważne jest, aby wiedzieć, że aplikacja nie jest odpowiednia dla zupełnie początkujących, którzy nie rozumieją języka obcego. Aby w pełni z nim pracować, musisz znać podstawy języka angielskiego i alfabetu.

Z drugiej strony aplikacja do nauki języka angielskiego działa indywidualnie z Twoim poziomem językowym. Na początku da ci test, na podstawie którego oceni twój obecny poziom. W zależności od tych statystyk, zarekomenduje lekcje najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Hello English wykorzystuje interaktywne gry do nauczania języka angielskiego. Nadaje się również dla znawców danego języka, ponieważ oferuje naprawdę ciekawe lekcje, które udręczą nawet osoby biegle posługujące się danym językiem. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych darmowych aplikacji do nauki angielskiego.

  HELLO ENGLISH do pobrania na Androida – tutaj.
  HELLO ENGLISH do pobrania na iPhone'a — tutaj.

3. LINGBE

Najlepszym sposobem na poprawę znajomości języka angielskiego jest codzienna praktyka mówienia z native speakerem. Jeśli szukasz aplikacji, która koncentruje się na ćwiczeniu umiejętności mówienia, to Lingbe jest dla Ciebie. Nie ma znaczenia, czy chcesz się uczyć, doskonalić, czy po prostu ćwiczyć język obcy, w tej społeczności zawsze znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w nauce poprzez rozmowę. Najlepsze jest to, że ta aplikacja jest całkowicie darmowa. Ludzie tutaj pomagają sobie nawzajem i dzielą się swoim ojczystym językiem.

Lingbe działa w systemie wymiany językowej, dawania i otrzymywania, w którym tak naprawdę jesteś jednocześnie nauczycielem i uczniem. Aby nauczyć się języków obcych, musisz najpierw porozmawiać z kimś w swoim ojczystym języku i pomóc mu w nauce. Aplikację polecamy również, jeśli chcesz poznać nowych przyjaciół, poznać kultury i nauczyć się nowego języka.

  LINGBE do pobrania na Androida — tutaj.< /mocny
  Pobierz LINGBE na iPhone'a - tutaj.

4. PAMIĘĆ

Innym autentycznym sposobem nauki nowego języka jest użycie aplikacji Memrise. Jest to aplikacja, która wykorzystuje powtarzanie, aby pomóc nowym słowom i frazom utrwalić się w Twojej pamięci długoterminowej. Memrise oferuje szeroką gamę kursów w wielu językach, w tym w języku angielskim. Działa jako platforma edukacyjna tworzona przez użytkowników. Umożliwia zwykłym członkom tworzenie kursów.

Memrise to aplikacja do poszerzania słownictwa, którego możesz użyć, czekając na przybycie przyjaciela lub podróż tramwajem do domu. Możesz go używać do ćwiczenia wymowy, ponieważ aplikacja pokazuje, jak mówi native speaker i uczy, jak poprawić wymowę.

  MEMRISE do pobrania na Androida – tutaj .
  MEMRISE do pobrania na iPhone'a — tutaj.< /ul>

  5. BUSUUUU

  Bussu to kolejna świetna aplikacja do nauki języka angielskiego, której możesz użyć do szybkiej nauki. Jeśli lubisz rozmawiać w języku obcym, Busuu jest dla Ciebie idealnym wyborem. Aplikacja nauczy Cię angielskich słówek, których będziesz używać w codziennych rozmowach oraz w typowych sytuacjach życiowych. Różni się od innych aplikacji tym, że możesz komunikować się z rodzimymi anglojęzycznymi użytkownikami, dzięki czemu możesz efektywniej ćwiczyć swój angielski.

  Bezpłatna wersja Busuu uczy Cię języka obcego poprzez lekcje trwające około dziesięciu minut. Oprócz wersji bezpłatnej aplikacja ma również wersję płatną, która zapewnia znacznie więcej materiałów do nauki i zaawansowane ćwiczenia gramatyczne.

  Lekcje Busa obejmują kluczowe słownictwo, dialogi, ćwiczenie pisania, nagrywanie, powtórkę lekcji i rozmowę. Dzięki tym wszystkim możliwościom będziesz ćwiczyć czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie. Jest to wszechstronny sposób nauki języka angielskiego.

   Pobierz aplikację BUSUU na Androida — tutaj .
   Pobierz aplikację BUSUU na iPhone'a — tutaj.

  Podsumowanie

  Jeśli szukasz aplikacji w języku angielskim, na pewno wybierzesz ją z listy, którą dla Ciebie napisaliśmy powyżej. Wszystkie aplikacje są w jakiś sposób wyjątkowe i oferują naukę angielskiego bezpośrednio na telefonie komórkowym. W ten sposób możesz uczyć się języka obcego komfortowo iw każdych warunkach.

Andrej Nowak

Absolwent uczelni informatycznej, ma 6 lat doświadczenia w pisaniu artykułów technologicznych. Jego profesjonalne podejście i znakomita zdolność do wyjaśniania skomplikowanych tematów dostarczają czytelnikom klarownego i przydatnego spojrzenia na świat technologii cyfrowych.


Nowe programy

Grindr 24.6.0

Czat gejowski

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Amazon Shopping 28.11.2.100

Aplikacja mobilna do zakupów

Freeware

0 kB

Reddit 2024.22.1

Sieć społecznościowa w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Google Pay

Płatność telefonem

Freeware

0 kB

TheaeroClock 8.31

Zegar na komputer stacjonarny

Freeware

0 kB

Peel Remote Universal Smart TV 10.1

Pilot do telewizora w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Pokémon GO 0.315.1

Gra mobilna (Android, iPhone)

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

RarZilla Free Unrar 7.00

Wyodrębnianie plików RAR

Freeware

0 kB

Slots Max 1.0

Gra kasyno na komputer

Demo

0 kB

Dzwoni budzik 4.06

Budzik z własną melodią

Freeware

0 kB

Farmer´s Life 10

Gra komputerowa

Demo

0 kB

Goodgame Big Farm 1.0

Gra internetowa na PC

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Binary Viewer 6.17.1.08

Otwieranie plików w różnych formatach

Freeware

0 kB

Richard Burns Rally 1.0

Gra wyścigowa na PC

Demo

0 kB

Gramps 5.1.5

Program do tworzenia drzewa genealogicznego

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

inne nowe programy »

Nowe aktualizacje

Yawcam 0.8.0

Praca i działanie kamery internetowej

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Subtitle Edit 4.0.3

Montaż, tłumaczenie napisów do filmów

Freeware

0 kB

Seamonkey 2.53.18

Przeglądarka internetowa

Freeware

0 kB

TESCO Clubcard - Aplikacja 3.4.1

Moja karta klubowa TESCO na telefon komórkowy

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Aplikacja mobilna do inteligentnych i tańszych zakupów

Freeware

0 kB

Jedność COOP-u 3.8.3

Zniżki, promocje i ulotki dla telefonów komórkowych

Freeware

0 kB

Spotify

Słuchaj muzyki w Internecie

Ad-supported

0 kB

ZwCAD Professional 2008i

Program CAD kompatybilny z plikami AutoCAD

Trial

60 MB

GeoGebra 6.0.560.0

Program edukacyjno-dydaktyczny z zakresu matematyki i geometrii

Freeware

48,6 MB

Krokomierz do telefonu 1.1.2

Aplikacja do liczenia kroków i monitorowania kalorii

Freeware

0 kB

Wattpad

Sieć społecznościowa dla czytelników i autorów opowiadań

Freeware

0 kB

foodora PL 23.11.0

Zamawianie i dostawa jedzenia (aplikacja)

Freeware

0 kB

Python 3.10.2

Potężny język programowania.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizacja z komputerem i telefonem komórkowym

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikacja Mapy Google na Androida

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test wydajności komputera - wymagające graficznie gry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Wyszukaj zduplikowane lub podobne pliki

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Edycja / ulepszanie zdjęć selfie

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Szybka przeglądarka internetowa

Freeware

84,6 MB

więcej aktualizacji »

logo

11861 programy do pobrania za darmo

Ostatnia aktualizacja przed 4 dni

Košík

Reklama | Łączność |