5 najlepszych aplikacji na Androida Auto

6.6.2023 23:35  | 
Dominika Ježová

Kategorie: Mobilny

Android Auto to aplikacja, dzięki której możesz podłączyć swój smartfon do samochodu. Na pewno przyda się w podróży, ponieważ umożliwia łatwą komunikację między urządzeniami. Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia z Androidem, nie zastanawiaj się dwa razy przed pobraniem. O tym, jak pobrać Androida Auto, pisaliśmy w poprzednim artykule. Przedstawimy Ci również uproszczoną procedurę i między innymi odpowiem również skąd pobrać aplikację Android Auto.

Aplikacja Android Auto

Jeśli nadal wahasz się przed zainstalowaniem Androida Auto, oto dlaczego warto go zainstalować. Zapewnia szybki dostęp do wiadomości, rozmów telefonicznych i pogody. Dodatkowo możesz komunikować się z Asystentem Google, który wysłucha każdej Twojej ustnej prośby i spełni Twoje potrzeby. Aplikacja Android Auto jest dostępna na urządzenia z systemem Android.

Jeśli masz już zainstalowanego Androida Auto na swoim urządzeniu mobilnym, prawdopodobnie szukasz aplikacji, które wzbogacą Twoje możliwości podczas pracy z aplikacją. Popraw swoje wrażenia z podróży dzięki najlepszym aplikacjom do odtwarzania muzyki, nawigacji, przesyłania wiadomości i innym funkcjom związanym z prowadzeniem samochodu.

1. MAPY GOOGLE

Najczęściej używaną aplikacją dla Androida Auto są Mapy Google, które to niezawodne oprogramowanie dla wszystkich podróżujących. Niezawodnie dowiozą Cię w dowolne miejsce bez żadnych problemów. Po prostu wpisujesz trasę i możesz jechać. Mapy Google to jedna z najdokładniejszych i najbardziej wydajnych aplikacji mapowych, zapewniająca szczegółowe wskazówki dojazdu niezależnie od aktualnej lokalizacji. W większości przypadków aplikacja podrzuci Ci kilka dostępnych tras, które możesz wybrać i jest całkowicie darmowa, co na pewno docenisz. Posiada tryb jasny i ciemny, który reaguje na oświetlenie i przełącza się automatycznie.

Funkcja offline to także zaleta, którą docenisz również wtedy, gdy aktualnie nie masz dostępu do internetu. Mapy Google powinny być wstępnie zainstalowane na Twoim urządzeniu mobilnym, ale jeśli ich tam nie widzisz, po prostu pobierz je ze Sklepu Google Play.


2. SPOTIFY

Jeśli szukasz aplikacji, która może odtwarzać Twoje ulubione piosenki i podcasty, Spotify to właściwy wybór. Świetnie współpracuje również ze sterowaniem głosowym i umożliwia tworzenie listy odtwarzania ulubionych utworów do odtwarzania podczas jazdy. Biblioteka utworów jest ogromna, a nawet lista podcastów się powiększa. Jazda stanie się dzięki temu sto razy żywsza i na pewno spodoba ci się, gdy będziesz mógł słuchać ulubionych piosenek, a nie skakać z jednej stacji radiowej do drugiej.

Spotify to najpopularniejsza usługa strumieniowego przesyłania muzyki na świecie, która doskonale współpracuje z Androidem Auto. Jeśli nie masz nic przeciwko reklamom, nie musisz nawet subskrybować aplikacji. Jeśli zdecydujesz się go zainstalować, ceny są rozsądne, a obsługa jest świetna. Pobierz aplikację ponownie przez Google Play lub App Store.

3. OBEJRZYJ

Waze to świetna aplikacja do nawigacji , która stale się rozwija. Działa poprzez współdzieloną komunikację pomiędzy użytkownikami aplikacji, dzięki czemu każdy może zgłaszać bieżące zdarzenia na drodze - wypadki, opóźnienia, kolizje, tak aby informacje były jak najbardziej dokładne, a inni mogli omijać trudniejsze odcinki przejściowe lub nieprzejezdne. Dzięki temu informacje są dostępne minuta po minucie, umożliwiając kierowcom wybieranie efektywnych tras.

Integralność Waze z Androidem Auto jest świetna, to przydatny towarzysz podróży, podobnie jak Mapy Google. Obie aplikacje reagują na polecenia głosowe i pomagają jak najszybciej dotrzeć do celu. Jednak Waze jest bardziej interaktywny niż Mapy Google. Dobrym pomysłem jest wypróbowanie obu aplikacji, ponieważ są one bezpłatne, i na podstawie sposobu użytkowania wybierz tę, która bardziej odpowiada Twoim potrzebom.

4. KOMUNIKAT NA FACEBOOKU

Prawdopodobnie będziesz chciał łączyć się z bliskimi nawet podczas jazdy. Możesz na przykład wysłać im wiadomość lub wykonać połączenie głosowe. Wśród wszystkich dostępnych aplikacji, które mamy do wysyłania wiadomości, Facebook Messenger jedna z najpopularniejszych i najczęściej używanych aplikacji, dzięki której możesz bezproblemowo łączyć się z rodziną i przyjaciółmi. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zainstalowali go Twoi bliscy.

Możesz używać poleceń głosowych do tworzenia wiadomości i słuchania ich czytania na głos. Ta opcja zapewnia bezdotykową obsługę aplikacji bez użycia rąk. Jeśli chcesz pozostać w kontakcie podczas jazdy, Facebook Messenger jest zdecydowanie dobrą opcją. Z Android Auto możesz płynnie korzystać z Facebook Messenger.

5. DŹWIĘKOWY

Jeśli lubisz czytać książki, mamy dla Ciebie świetną alternatywę, z której możesz skorzystać za kierownicą.

Jeśli wybierasz się w długą podróż, świetnym sposobem na zabicie czasu podczas jazdy jest słuchanie nagrań audiobooków. To zabawna alternatywa dla muzyki, która pozwala jednocześnie uczyć się i bawić, a czas jazdy mija znacznie szybciej. Jeśli macie ochotę na coś mniej intensywnego i nie macie pasażera, to zdecydowanie polecamy.

Audible to jedna z najpopularniejszych aplikacji do audiobooków. Obsługiwana jest przez aplikację Android Auto, więc po prostu je łączysz. Dzięki temu możesz uruchomić audiobook Audible bezpośrednio z interfejsu Android Auto. Aplikacja posiada wiele praktycznych funkcji i oprócz audiobooków można tu znaleźć również podcasty. Jest własnością Amazona, więc można tu znaleźć naprawdę szeroki wybór książek. System Audible zapamiętuje miejsce, w którym przerwałeś słuchanie książki, co ułatwia kontynuację, jeśli zapomnisz.

Bonus na koniec

Praktycznym pomocnikiem dla Twojego samochodu jest aplikacja Autovaras. To świetna aplikacja, która pomoże Ci z datami. Możesz go użyć do śledzenia daty ważności polisy ubezpieczeniowej samochodu, kontroli pojazdu, daty ważności tagów, polis i tym podobnych. Dzięki aplikacji Autovaras nie przegapisz żadnych ważnych dat, które mogłyby w jakikolwiek sposób zagrozić Twojej licencji.

Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie wiążą się z nią żadne opłaty. Wysyła powiadomienia, dzięki czemu nie zapomnisz ważnych dat. Aplikacja jest praktycznym pomocnikiem i asystentem dla Twojego samochodu.

Andrej Nowak

Absolwent uczelni informatycznej, ma 6 lat doświadczenia w pisaniu artykułów technologicznych. Jego profesjonalne podejście i znakomita zdolność do wyjaśniania skomplikowanych tematów dostarczają czytelnikom klarownego i przydatnego spojrzenia na świat technologii cyfrowych.


Nowe programy

Grindr 24.6.0

Czat gejowski

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Amazon Shopping 28.11.2.100

Aplikacja mobilna do zakupów

Freeware

0 kB

Reddit 2024.22.1

Sieć społecznościowa w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Google Pay

Płatność telefonem

Freeware

0 kB

TheaeroClock 8.31

Zegar na komputer stacjonarny

Freeware

0 kB

Peel Remote Universal Smart TV 10.1

Pilot do telewizora w telefonie komórkowym

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Pokémon GO 0.315.1

Gra mobilna (Android, iPhone)

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

RarZilla Free Unrar 7.00

Wyodrębnianie plików RAR

Freeware

0 kB

Slots Max 1.0

Gra kasyno na komputer

Demo

0 kB

Dzwoni budzik 4.06

Budzik z własną melodią

Freeware

0 kB

Farmer´s Life 10

Gra komputerowa

Demo

0 kB

Goodgame Big Farm 1.0

Gra internetowa na PC

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Binary Viewer 6.17.1.08

Otwieranie plików w różnych formatach

Freeware

0 kB

Richard Burns Rally 1.0

Gra wyścigowa na PC

Demo

0 kB

Gramps 5.1.5

Program do tworzenia drzewa genealogicznego

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

inne nowe programy »

Nowe aktualizacje

Yawcam 0.8.0

Praca i działanie kamery internetowej

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Subtitle Edit 4.0.3

Montaż, tłumaczenie napisów do filmów

Freeware

0 kB

Seamonkey 2.53.18

Przeglądarka internetowa

Freeware

0 kB

TESCO Clubcard - Aplikacja 3.4.1

Moja karta klubowa TESCO na telefon komórkowy

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Aplikacja mobilna do inteligentnych i tańszych zakupów

Freeware

0 kB

Jedność COOP-u 3.8.3

Zniżki, promocje i ulotki dla telefonów komórkowych

Freeware

0 kB

Spotify

Słuchaj muzyki w Internecie

Ad-supported

0 kB

ZwCAD Professional 2008i

Program CAD kompatybilny z plikami AutoCAD

Trial

60 MB

GeoGebra 6.0.560.0

Program edukacyjno-dydaktyczny z zakresu matematyki i geometrii

Freeware

48,6 MB

Krokomierz do telefonu 1.1.2

Aplikacja do liczenia kroków i monitorowania kalorii

Freeware

0 kB

Wattpad

Sieć społecznościowa dla czytelników i autorów opowiadań

Freeware

0 kB

foodora PL 23.11.0

Zamawianie i dostawa jedzenia (aplikacja)

Freeware

0 kB

Python 3.10.2

Potężny język programowania.

Freeware

26,9 MB

Nokia Suite 3.8

Synchronizacja z komputerem i telefonem komórkowym

Freeware

0 kB

Google mapy

Aplikacja Mapy Google na Androida

Ad-supported

0 kB

3DMark 6

Test wydajności komputera - wymagające graficznie gry

Freeware

584,8 MB

Detwinner 2.03.001

Wyszukaj zduplikowane lub podobne pliki

Freeware

0 kB

FaceApp 4.5.0.9

Edycja / ulepszanie zdjęć selfie

Ad-supported

0 kB

Google Chrome 107.0.5304.63

Szybka przeglądarka internetowa

Freeware

84,6 MB

więcej aktualizacji »

logo

11861 programy do pobrania za darmo

Ostatnia aktualizacja przed 4 dni

Košík

Reklama | Łączność |